Premijer liga: Bez pobednika u derbiju Londona, Milivojevićevi saigrači će više žaliti za celim plenom (video)

Hot sport 11.01.2020  |  Stefan Smuđa

Na Selhurst parku su se sastali Kristal Palas i Arsenal i remizirali su rezultatom 1:1 (0:1).

Nisu se timovi proslavili u prvom poluvremenu, ali smo ipak videli jedan pogodak. Bio je on delo Pjera Emerika Obamejanga koji je u 12. minutu postigao pogodak za vođstvo Arsenala. Na nova uzbuđenja čekali smo do 54. minuta, kada je odbrana ‘tobdžija’ ponovo delovala smušeno i golom Ajua stiglo je izjednačenje Palasa. Potom je jedini strelac za Arsenal danas, Obamejang, dobio crveni karton zbog starta nad Maksom Majerom i sudija mu je zasluženo pokazao put u