Ovakvom napadaču nije mesto na klupi, Vlahović majstorijom utišao Napulj (video)

Mozzart sport 18.01.2020

Sjajna reakcija srpskog gogletera, koji je zapečatio sudbinu ekipe Đenara Gatuza - 2:0

Doveli su Kutronea, kako bi pojačali napad, ali je večeras derbi u Napulju rešio Dušan Vlahović, koji je upravo zamenio bivšeg napadača Milana u 66. minutu utakmice. Srpski napadač je pravim majstorskim potezom, u stilu rasnog golgetera, zapečatio sudbinu Napolitanaca u 74. minutu i postavio konačan rezultat na San Paolu - 2:0 (1:0). Fiorentina se ovim slavljem izjednačila na tabeli sa Napolijem, koji je ostao na 12. mestu, bez velikih izgleda da drastično promeni