Matić dao gol, pa dobio crveni karton: Siti i pored poraza od Junajteda prošao u finale Liga kupa

Večernje novosti 29.01.2020  |  Beta

Izabranici Pepa Gvardiole će se za pehar boriti sa Aston Vilom koja je iznenadila Lester

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras na gostujućem terenu Mančester siti sa 1:0 u drugoj utakmici polufinala Liga Kupa.Strelac jedinog gola bio je srpski fudbaler Nemanja Matić u 35. minutu. Izabranici Pepa Gvardiole na samom startu imali su nekoliko prilika da dođu do gola, ali Serhio Aguero i Rahim Sterling nisu bili precizni. Prvu ozbiljniju priliku za Junajted iskoristio je Matić, koji je šutirao u donji desni ugao. U nastavku utakmice ponovo su