Kolarov začinio pobedu vučice: Roma razbila Leće, kapiten Srbije strelac u svom stilu (video)

Kurir 23.02.2020

Fudbaleri Rome pobedili su danas na svom terenu Leče sa 4:0, u utakmici 25. kola italijanskog prvenstva.

Roma je povela u 13. minutu golom Džengiza Undera, a prednost je udvostručio Henrih Mhitarjan u 37. minutu. Treći gol postigao je Edin Džeko u 69. minutu, a konačan rezultat postavio je srpski fudbaler Aleksandar Kolarov u 80. minutu. Rimski klub je prekinuo niz od tri poraza i posle 12. pobede zauzima peto mesto na tabeli sa 42 boda. Leče ima 12 poraza, zauzima 16. mesto na tabeli sa 25 bodova i nalazi se na tri boda od zone ispadanja. Ranije danas Lacio je