Pucali su ‘ćorke’: Derbi završen bez pobednika, Stankovićeva Zvezda prekinula Partizanovu mini seriju pobeda!

Hot sport 01.03.2020  |  Aleksandar Ilić

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana položili su oružje bez ispaljenog metka, meč dva najveća kluba u Srbiji završen je bez pobednika rezultatom 0:0.

Povrede su mučile oba tima, te su treneri morali da improvizuju. Dejan Stanković je ostao bez Boaćija već u prvom poluvremenu. Na kraju, Crvena zvezda – Partizan 0:0. FOTO: FK Partizan Nakon opreznog početka igre, Ričmond Boaći je u šestom minutu pobegao Strahinji Pavloviću. Budan je bio Bojan Ostojić koji je loptu poslao u korner. Prvi šut u okvir gola uputio je Željko Gavrić u 15. minutu. Lopta je završila u rukama sigurnog Vladimira Stojkovića. Njegoš Petrović