Ne može Srbin sve sam! Ubedljiv poraz očajnog Denvera, Jokić ponovo odličan! (video)

Kurir 20.08.2020

Ni odlični Nikola Jokić nije bio dovoljan Denveru da zabeleži trijumf protiv izuzetno raspoložene Jute.

Juta Džez je uspela da izjednači rezultat u seriji 1:1, pošto je u drugom meču ubedljivo savladala Denver Nagetse rezultatom 124:105. Jokić jednostavno nije mogao sam protiv raspoloženog protivnika, koji je čitav meč kontrolisao dešavanja na terenu. Juta sjajnim finišom prvog poluvremena praktično rešila ovu utakmicu. Džezeri su u drugoj četvrtini napravili seriju 19:6 i na odmor otišli sa 13 poena prednosti (61:48). Denver nije imao odgovor na sjajnu igru Jute i u