Partizan slavio protiv Zlatibora: Sudija poništio gol crno-belima, pa svirao penal

Vesti online 20.09.2020

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Zlatibora u Užicu sa 0:1 (0:0), a meč je obeležilo i suđenje na koje imaju razloga da se žale i jedni i drugi.

Bila je fudbalska uspavanka na stadionu u Užicu u prvih 25. minuta. Jedini detalj vredan pažnje bio je šut Markovića sa distance. Činilo se da je bivši igrač Liverpula najraspoloženiji za igru i u 29.minutu je posle jednog prodora izborio korner. Posle tog kornera Denis Stojković je pogodio prečku direktno udarcem iz ugla, dok je iz narednog Partizanu poništen pogodak posle jedne sumnjive ofsajd pozicije. Već u sledećem napadu Zlatibor je imao veliku priliku pošto