Fantastični Ibrahimović sa dva gola srušio Inter: Rosoneri su nedodirljivi u Seriji A (VIDEO)

Vesti online 17.10.2020

Fudbaleri Milana savladali su Inter u derbiju 4. kola Serije A sa 4:1 i tako zadržali prvo mesto na tabeli.

Junak meča bio je Zlatan Ibrahimović koji je postigao oba gola za svoj tim. Od samog starta meča, Milan je bio bolji rival na terenu. Prvo je Šveđanin iznudio penal u duelu sa Aleksandrom Kolarovim, a onda mu i pobegao tri minuta kasnije posle asistencije Rafaela Leaa. Prvo je zatresao mrežu u 12. minutu posle penala koji mu je odbranio Samir Handanović, da bi potom, u 16. minutu, postigao gol na asistenciju Rafaela Leaa. Do kraja, Inter je samo uspeo da smanji