Slepi miševi deklasirali kraljeviće: Tri penala i autogol za ubedljivu pobedu Valensije nad Real Madridom! Video

Kurir 08.11.2020

Fudbaleri Valensije večeras su kao domaćini pobedili Real Madrid 4:1, u devetom kolu španske La Lige.

Tri penala i autogol za ubedljivu pobedu Valensije nad Real Madridom Tri gola iz tri penala za Valensiju je postigo Karlos Soler u 35, 54. i 61. minutu, dok je autogol dao Rafael Varan u drugom minutu nadoknade poluvremena. Gol za Real Madrid je postigao Karim Benzema u 23. minutu. Nakon devet kola, Valensija je osvojila 11 bodova i zauzima deveto mesto, dok je Real na četvrtoj poziciji na tabeli sa 16 bodova. U narednom kolu, Valensija će gostovati Alavesu, dok će