Orlovi “ispustili” pobedu protiv Francuske! Odlična Srbija osvojila bod i vratila se u rukometni vrh

Vesti online 09.01.2021

Rukometaši Srbije odigrali su nerešeno 26:26 sa selekcijom Francuske na gostovanju u Krateju u meču 2. kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2022. godine.

Od samog početka Srbija je pokazala da prvi duel sa Francuzima u Zrenjaninu, kada je obezbeđena velika pobeda, nije bio samo loš dan rivala. Od prvog minuta Srbija je diktirala ritam meča i pratila Francuze u stopu. Tako su Orlovi poveli, a sredinom poluvremena, posle nekoliko promašenih napada na obe strane usledio je pogodak Luke Karabatića za prvo vođstvo Francuza od 7:6. Međutim, od tog momenta, Srbija je dodala gas, zaigrala onako kako ume, vratila vođstvo i