Dmitrović nemoćan, Sevilja bolja od Eibara, Levante bolji od Reala u Madridu (video)

Sportski žurnal 30.01.2021

Nemanja Gudelj nije bio u sastavu gostujuće ekipe, dok je Marko Dmitrović branio ceo meč za domaći tim

Fudbaleri Sevilje pobedili su u gostima ekipu Eibara sa 2:0. Sevilja je upisala 12. pobedu od početka šampionata. Lukas Okampos je u 28. minutu sa penala doneo prednost Sevilji, a pobedu gostujućeg tima potvrdio je Đoan Hordan u 55. minutu. Fudbaleri Levantea pobedili su na gostujućem terenu Real Madrid sa 2:1. Real je poveo u 13. minutu golom Marka Asensija, a izjednačio je Hose Morales u 32. minutu. U 64. minutu Levante je mogao da povede, ali je golman Reala