Zlatibor namučio Brđane u prvom poluvremenu, ali se onda upalila čukina mašina i samlela goste za tri minuta! Superliga Srbije, 23. kolo:

Sportal blic 20.02.2021  |  St. K.
Zlatibor namučio Brđane u prvom poluvremenu, ali se onda upalila čukina mašina i samlela goste za tri minuta! Superliga…

su u okviru 23. kola uspeli da savladaju rezultatom 2:0 (0:0) na svom terenu.

Dobro su se držali gosti na današnjoj utakmici, dobro su odigrali prvo poluvreme, ali su pali fizički u nastavku što je iskoristila sjajna ekipa Čukaričkog i slavila na kraju zasluženu pobedu. Do prvog gola čekalo se sve do 52. minuta kada je posle prekida, koji je izveo kapiten Docić, mrežu Zlatiboraca pogodio visoki štoper . Konačnih 2:0 postavio je, ove sezoni fenomenalni . Dobio je loptu nakon odličnog skoka napadača Đorđa Jovanovića, da bi potom i lobovao