Šok u Torinu: Porto nakon produžetaka i sa igračem manje eliminisao Juventus! (video)

Alo 09.03.2021  |  Alo.rs/M.D

Borusija iz Dortmunda i Porto su se plasirali u četvrtfinale Lige šampiona. Na kraju je prvak Italije slavio sa 2:1 nakon 90 minuta, 3:2 nakon 120 minuta, ali Porto ide dalje zbog pravila o golu u gostima. U Dortmundu 2:2 ali Borusija je imala pobedu od 3:2 iz prve utakmice.

U revanšu u Torinu igrali su se produžeci, a rezultat je bio 3:2 za Juventus, pa je sa ukupnih 4:4 uz gol više u gostima vrlo disciplinovani portugalski tim prošao u četvrtfinale. Juventus je i ove večeri, uprkos tome što je igrao sa igračem više od 54. minutu bio vrlo smušen, usporen, bez energije i kreacije i to je platio najbolnijim porazom u sezoni. Jedini gol u prvih 45 minuta postigao je Oliveira sa bele tačke u 19. minutu. Ostalo je 0:1 do kraja prvog dela,