Serija A - Vlahović pogodio, goleada na "Maradoni", Lacio i SMS slavili u završnici!

Sportske.net 03.04.2021  |  Sportske.net

Atalanta - Udineze 3:2 Muriel je sa dva gola doneo lepo vođstvo Atalanti, Kolumbijac je pogađao u 19. i 43. minutu.

Ipak Pereira golom u 45. minutu smanjuje deficit pred odlazak na poluvreme. Tvrda igra u nastavku, Duvan Zapata donosi 3:1 u 61. minutu na asistenciju Malinovskog. Udineze se nije predao, deset minuta kasnije golom Larsena dolaze do 3:2. Benevento - Parma 2:2 Inzagijev tim je sa vođstvom otišao na pauzu. Glik je pogodio za 1:0 u 23. minutu na asistenciju Barbe. Parma dosta bolja u nastavku, Kurtić donosi izjednačenje u 55. minutu. Mogli su "mlekari" i do preokreta