Masovna tuča posle ludog derbija u Francuskoj, Lion do pobede u Monaku sa igračem manje u 89. minutu

Telegraf 02.05.2021  |  Telegraf.rs

Monako poražen 3:2 pa je sada i matematički izgubio sve šanse za titulu, a upravo mu je Lion ugrozio treće mesto i plasman u Ligu šampiona

Od Francuza ove sezone ne očekujemo ništa manje od ovog što su nam priredili igrači Monaka i Liona, koji su do ovog duela gajili nadu da mogu do titule kao pratioci vodećeg Lila i Pari Sen Žermena. Spektakularan meč u Kneževini trećeplasiranog i četvrtoplasiranog tima završen je pobedom gostiju 3:2 golom Matisa Šerkija u 89. minutu. Ali ni tu nije bio kraj uzbuđenjima, doduše ona nova su usledila tek pošto je sudija svirao kraj meča - došlo je do velikog komešanja