Juniori Borca poraženi od Zvezde u četvrtfinalu završnog turnira prvenstva Srbije

Morava info 07.05.2021

ČAČAK – U utakmici četvrtfinala F8 Roda juniorske lige Srbije ekipa Miloša Pejanovića izašla je na megdan Crvenoj zvezdi mts.

Iako je tim iz Beograda slovio za favorita, košarkaši iz Čačka pružili su silan otpor rivalu, naročito u prvih 20 minuta. Ipak, na koncu susreta pobedu je upisao crveno-beli sastav iz prestonice, koji je nakon sjajnog drugog poluvremena slavio rezultatom 81:61 (19:17; 21:20; 26:13; 15:11). Borac je pružio izuzetno jak otpor u prvoj i drugoj četvrtini. Igrali su mladi Čačani prilično hrabro i borbeno, što je, uostalom, i rezultat pokazivao. Nakon 20 minuta silne