Jokić pobesneo, hteo da bije sudije, saigrači ga držali: Denver ispustio 21 poen i poražen od Bruklina (VIDEO)

Vesti online 09.05.2021

U nastavku NBA šampionata, ekipa Denvert Nagetsa poražena je noćas kod kuće u duelu sa Bruklin Netsima sa 125:119.

Nikola Jokić je za 37 minuta na parketu postigao 29 poena, imao sedam skokova i šest asistencija, a imao je i jednu tehničku grešku pred sam kraj meča zbog prigovora sudijama. Naime, Somborac je bio ljut “kao ris” na arbitre jer je smatrao da je fauliran prilikom šuta na 10 sekundi pre kraja, na 122:119, bio mu je to inače treći vezani promašaj, međutim sudije nisu videle ništa sporno u odbrani gostiju na Srbinu, a Jokića su potom kaznile tehničkom greškom posle