Treći poraz Orlova u nizu

Vesti online 10.05.2021  |  M. N. - Vesti

Fudbaleri Springvejl Belih orlova pretrpeli su treći uzastopni minimalni poraz. Tri boda iz Srpskog sportskog centra u Kizborou odneo je razvojni tim člana A-lige Vestern junajteda, jedini uz vodeći Preston koji još nije osetio gorčinu poraza – 1:2 (0:2).

Orlovi su još u prvom poluvremenu primili dva gola koji su, kako se ispostavilo, bili dovoljni gostima za pobedu. Iako je ekipa Springvejla dominirala većim delom drugog poluvremena, samo je Kvin u završnici meča uspeo da savlada golmana Junajteda i da tako ublaži poraz. Šteta je što nisu stigli do izjednačenja, jer su protivnika u drugom poluvremenu naterali da se grčevito brani. Navijači Belih orlova ipak mogu da budu zadovoljni prikazanom igrom svojih ljubimaca