Ово је боље од победе у звездама Гранда Топалко проговорио о скандалу Садика Хасановића који тресе јавност: "Србија ће му опростити"
Ало 02.07.2021

Ипак, негативни коментари пљуште и поручују му да је непожељан у Србији где се пре пар дана пласирао у финале емисије "Звезде Гранда".
Певач Садик Хасановић ових дана је у центру пажње због срамног снимка који се појавио у јавности на којем са оцем пева о клању Срба. Принтсцреен Припадници естраде осуђују младог певача, док се он правда да се све десило када је имао само 13 година. Ипак, негативни коментари пљуште и поручују му да је непожељан у Србији где се пре пар дана пласирао у финале емисије "Звезде Гранда". Многе колеге у медијима су се огласиле попут Маје Николић, Драгице Радосављевић












