Dzjuba pakovao, Malkom presudio Ahmatu, Spartak srušio Himki i izbegao krizu (video)

Mozzart sport 11.09.2021

Ekipa iz Sankt Peterburga i dalje neporažena, Moskovljani prekinuli niz od dve utakmice bez pobede

Aktuelni šampion Rusije slavio je u sedmom kolu nove sezone i tako zadržao oreol nepobedivosti. Ovoga puta je bio bolji od ekipe Ahmata. Iako rezultat govori da je Zenit rutinski došao do nova tri boda, strepeli su puleni Sergeja Semaka u drugom poluvremenu, ali su posle pogotka rezerviste Malkoma u 83. minutu mogli da odahnu - 3:1. U prvom poluvremenu su i pored brojnih kadrovskih problema kontrolisali stanje stvari na terenu. Držali su konce igre u svojim rukama