Nevakcinisana mlada provela svoj dan venčanja u bolnici na respiratoru, umrla od kovida
Blic 23.09.2021 | M.I.M.
![Nevakcinisana mlada provela svoj dan venčanja u bolnici na respiratoru, umrla od kovida](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Nevakcinisana žena iz Kentakija provela je svoj dan venčanja na respiratoru, nakon što je zbog kovida završila u bolnici.
Umrla je tri nedelje kasnije. Samanta Vendel (29) verila se sa Ostinom Eskjuom sredinom avgusta. Ali, pre nego što se vratila kući sa svoje “devojčake večeri” krajem jula, počela je da ispoljava simpotome kovida, prenosi “Njuzvik”. Blagi kašalj je postao težak i zadobila je koprivnjaču. Hospitalizovali su je 9. avgusta a kasnije prebacili u veću ustanovu i stavili na respirator. -Ranije je imala koprivnjaču od stresa, usled planiranja venčanja i svega što se