Marković perfektan, sa dva gola srušio Floru za drugu pobedu Partizana u Ligi Konferencija (VIDEO)

Vesti online 30.09.2021  |  Vesti online

Fudbaleri Partizana pobedili su estonsku Floru sa 2:0 u 2. kolu Lige Konferencija i tako zadržali maksimalan učinak od 2 trijumfa pred nastavak takmičenja. Kada se igra i ko prenosi meč?

Od starta meča Partizan je napao i bio bolji rival na terenu. Ipak, samo je nekoliko minuta trebalo Estoncima da se oslobode pritiska i napadnu gol domaćih. Tako se u 8. minutu Vasiljevu ukazala šansa negde na 17-18 metara, nije imao blok ispred sebe, no nije najpreciznije šutirao. Lopta je prošla pored stative. U nastavku, viđena je otvorena igra na obe strane. Tako je u 20. minutu Rikardo Gomes dobio loptu na levoj strani, ušao u peterac i šutirao, lopta se