Karate: Takmičari "Spartak Enpija" osvojili 29 medalja na međunarodnom turniru u Čoki

Subotica.com 05.10.2021  |  Subotica.com

Na međunarodnom karate turniru "Čoka 2021" nastupilo je preko 300 takmičara iz 32 kluba iz Srbije, BiH i Slovenije. Takmičari SBK "Spartak Enpi" su osvojili 29 medalja - 9 zlatnih, 12 srebrnih i 8 bronzanih

Zlatne medalje izvođenjem kata osvojili su Andrea Madar i Mila Kuzmić, dok su kroz borbe do najsjajnijeg odličja došli Ema Kopilović, Lidija Popović, Nenad Kolar i kadetski tim u borbama (Kopilović Ema, Vasić Milica). Jednu stepenicu niže na postolju popelo se dvanaest takmičara "Spartak Enpija" i to kroz kate - Vojin Vucelić, Dušan Jelačik, Stefan Marunić, Stefan Kuzmić, Vukašin Jovanović, Luka Boroš, Nenad Kolar, Mila Vrućnić, zatim kata tim pionirki (Jana Papić,