Radnik prati maler sopstvenog stadiona! Surduličani ne znaju pred svojom publikom!

Sportal blic 22.10.2021  |  S. P.

Kao da je neko začarao stadion , pa domaća ekipa na njemu ne može sačuvati bodove, a još jedan dokaz toga jeste i današnja utakmica u kojoj su Surduličani ugostili .

Šesti uzastopni meč fudbaleri Radnika nisu ostvarili pobedu na domaćeg terenu, pa je Voždovac poprilično lako odneo bodove, konačan rezultat bio je 1:3. Nije sve delovalo tako na početku utakmice, već u 9. minutu poveli su fudbaleri Radnika preko mladog napadača Uroša Milovanovića, međutim radost domaćina trajala je nešto više od 15 minuta, jer je defanzivac Miloš Simonović nehotice postigao poprilično komičan autogol. Na kraju prvog poluvremena rezultat je glasio