Шокантно откриће: Дијанин Цока "почистио" стан адвоката Мише Огњановића после његовог убиства: "Први је ушао и покупио буквално све"
Блиц 23.10.2021 | Екипа „Блица“

Драгослав Дамјановић Цока, најближи сарадник Дијане Хркаловић у МУП Србије и главни оперативац полицијске групе "Мангуста" био је прва особа која је ушла у стан адвоката Драгослава Мише Огњановића после његовог убиства, сазнаје "Блиц".
Како открива саговорник "Блица" из полиције, о томе су на саслушању говорили полицајци који су такође били део Дијаниног тима, али су одлучили да проговоре. - Када је Огњановић убијен, Цока је ушао у стан и покупио папире и белешке које су остале иза адвоката. Претрес стана убијених је редовна процедура након ликвидација, али овде је све смишљено урађено јер је постојао страх шта би ту све могло да се нађе - открива извор “Блица”. Исти извор каже да је