Dubočica nastavila sa pobedama, Kocićeva odbrana i Atanaskovićev napad za ubedljiv trijumf nad Šamotom

Jugmedia 31.10.2021  |  Emilija Mladenović

Rukometaši Dubočice 54 iz Leskovca slavili su sinoć u Aranđelovcu pobedu nad ekipom Šamota, rezultatom 26:21 u derbiju 7. kola ARKUS lige, koji su ovom pobedom završili prvi deo sezone samo sa jednim porazom.

Leskovački ”Vukovi” su od samog početka utakmice igrali napadački, sa željom da steknu prednost i time lakše osiguraju pobedu. Odličnom odbranom, od 10. do 19. minuta domaćinima nisu dozvolili da postignu pogodak i tako došli do vođstva 9:3. Prvo poluvreme završeno je rezultatom 14:9 za Leskovčane. Dominaciju su nastavili i u drugom delu igre i do 57. minuta vodili su sa 6 golova razlike, da bi Šamot u poslednja tri minuta pokušao da smanji tu prednost, ali na