Surduličanima novi prvenstveni bod: Novi Pazar - Radnik 1:1 VIDEO

Vranje news 01.11.2021  |  Vranjenews

Vranje - Fudbaleri surduličkog Radnika, posle izvanredne igre i pobede u zaostalom meču 5. kola nad Crvenom zvezdom u Surdulici, odigrali su u ponedeljak nerešeno 1:1 (1:1) u gostima kod Novog Pazara, u utakmici 15. kola Super lige Srbije.

Surduličani su do prednosti došli u 3. minutu preko Miloša Spasića koji je iskoristio neodlučnost štopera Pazara Nemanje Kojičića i golmana Nikole Vujanca i plasirao loptu u mrežu domaćina. Novopazarci su izjednačili u 29. minutu golom Bojana Čečarića, koji se najbolje snašao u velikoj gužvi i zatresao mrežu Radnika iz neposredne blizine. Domaći tim je bio agilniji u prvom delu igre, imali su i prečku pred kraj poluvremena iz slobodnog udarca i mogli su do vođstva.