Heroj Liverpula je igrač za koga niste čuli! Kakva ludnica - rezervista dao gol u 95. minutu, a onda je šou ukrao on!

Mondo 22.12.2021  |  Nemanja Stanojčić

Liverpul je prošao u polufinale Liga kupa, a heroji su rezervisti.

Liverpul je prošao u polufinale Liga kupa, a heroji su rezervisti. Noć za pamćenje! Veče koje nikada neće zaboraviti mladi golman Liverpula Kvivin Keleher (23). Zahvaljujući njemu su "crveni" u četvrtfinalu Liga kupa eliminisali Lester (4:3). Doduše, nije on jedini heroj, tu je i rezervista Takumi Minamino koji je u 95. minutu matirao Kaspera Šmajhela i doneo izvođenje jedanaesteraca na meču, pošto pobednika nije bilo posle 90 i kusur minuta (3:3). Na penal ruletu