Partizan u Nišu dominirao za 3 boda: Crno-beli nastavili pohod ka tituli! Rikardo strelac, povreda Popovića obeležila meč video

Kurir 12.02.2022
Partizan u Nišu dominirao za 3 boda: Crno-beli nastavili pohod ka tituli! Rikardo strelac, povreda Popovića obeležila meč…

Fudbaleri Partizana ostvarili su trijumf rezultatom 2:0 u utakmici 22. kola u Nišu protiv Radničkog.

Strelci golova za crno-bele bili su Rikardo Gomeš u 44. i Slobodan Urošević u 84. minutu meča koji su obeležile teške scene iz prvog poluvremena kada je golman Partizana Aleksandar Popović ostao bez svesti. Rikardo je postigao 19. gol u sezoni, a Partizan je bar na kratko otišao na osam bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranu Crvenu zvezdu koja svoj meč 22. kola igra protiv Čukaričkog. Centarfor ekipe Aleksandra Stanojevića upisao se u strelce u 44. minutu kada