Hronika arhiva vesti 28.02.2022
Advokat Spahović: Ne mogu da govorim o razlozima za otkazivanje punomoćja Dijani Hrkalović
Radio 021 28.02.2022
Advokat Sead Spahović potvrdio je danas da su on i ostali pravni zastupnici otkazali punomoćje bivšoj državnoj sekretarki Ministarstva unutrašnjih poslova Dijani Hrkalović. Na pitanje zašto je to urađeno, on je odgovorio da "zbog advokatske tajne i… »
Smederevo, uhapšen zbog nasilja u porodici i izazivanja požara
RTS 28.02.2022
Policija je u Smederevu uhapsila muškarca zbog osnova sumnje da je izvršio krivično delo izazivanje opšte opasnosti. Uhapšeni I. L. (43), se sumnjiči da je, nakon svađe sa ukućanima, koji su ga prijavili policiji zbog nasilja u porodici, otišao na sprat… »
Šarić traži proveru zakonitosti dokaza
Politika 28.02.2022
U Apelacionom sudu u Beogradu danas je počeo pretres u drugostepenom postupku povodom žalbi na prvostepenu presudu Darku Šarića i drugim optuženima za krijumčarenje 5.7 tona kokaina iz Južne Amerike u Zapadnu Evropu. Na početku pretresa sud je razdvojio… »
Oglasila se pretučena pevačica! Nakon pakla koji je sinoć doživela pevačica otkrila da jedino ovo može biti motiv: Preplašena…
Alo 28.02.2022
Pevačica do detalja ispričala šta se desilo sinoć pre njenog nastupa. Pevačica, nekadašnja učesnica "Zvezda Granda", Marina Maky Radosavljević pretučena je sinoć u Vrnjačkoj banji gde živi. Marina je stigla oko 19:30 ispred lokala u kojem je trebalo da… »
Pronađen ranjen nasred ulice u Umci! Prve slike sa mesta nesreće - mladić (24) odbio da sarađuje sa policijom (foto)
Mondo 28.02.2022
U pucnjavi je povređen mladić (24). U pucnjavi je povređen mladić (24). U beogradskom naselju Umka dogodila se danas pucnjava. U Carevačkoj ulici na Umci upucan je mladić (24) u nogu i stomak. Policija i lekari upućeni su na mesto dešavanja. Povređeni… »
Kurir: Detalji krvave drame u Umki! Zdravka napadač jurio dok ga nije sustigao: Drug ga našao krvavog u automobilu!Blic: "Mislio sam da je upucan u nogu, onda mi je rekao da je i u stomak": Prijatelj ranjenog boksera iz Umke policajcima ispričao novu verziju napada, priča se ne poklapa sa onim što su videle komšijejoš 5 povezanih
Otvorio se asfalt u centru Beograda, automobili propali FOTO, VIDEO
Nova 28.02.2022
U Beogradu su, na uglu Starina Novaka i Ilije Garašanina, iz za sada nepoznatog razloga, kroz kolovoz propala dva automobila. Kako javlja čitalac portala N1, dva automobila su prednjim točkovima upali u nastalu rupu u asfaltu. Na tom mestu je otežan… »
Srećan kraj potrage! Pronađen nestali dečak sa Vračara, našla ga Interventna četiri kilometara od škole odakle je sam izašao…
Blic 28.02.2022
Dečak V. S, za kojim se tragalo danas nakon što je sam izašao iz škole na opštini Vračar, pronađen je živ i zdrav, saznaje "Blic". Dečak je pronađen ubrzo nakon što je policija krenula u potragu za mališanom. Podsetimo, dečak je išetao iz OŠ Siniša… »
Belgijski državljanin (60) uhapšen u Beogradu po poternici Interpola zbog krijumčarenja narkotika
Euronews 28.02.2022
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su državljanina Kraljevine Belgije J. P. (60) za kojim je bila raspisana međunarodna poternica zbog izdržavanja kazne zatvora. Poternicu je raspisao Interpol po nalogu Apelacionog suda u… »
Ronioci traže kseniju po Dunavu: Pogledajte kako izgleda potraga za nestalom devojkom ispod mosta Duga u Novom Sadu (video)
Kurir 28.02.2022
Ronioci Žandarmerije intenzivno tragaju za nestalom Ksenijom Lukić (30). Devojka iz Sremske Mitrovice je nestala u subotu ujutru oko tri sata, a svaki trag gubi joj se na mostu Duga u Novom Sadu, kako se sumnja, posle svađe sa dečkom. Pod pretpostavkom… »
Blic: Nastavlja se potraga za nestalom Ksenijom: Posvađala se sa dečkom, krenula prema Varadinskom mostu i tu joj se gubi svaki trag: Ronioci Žandarmerije ponovo pretražuju Dunav (video)Mondo: Pogledajte kako izgleda potraga za nestalom Ksenijom (30)! Sumnja se da je skočila sa mosta - ronioci češljaju Dunavjoš 3 povezane
Prijavili ga za nasilje u porodici, on otišao na sprat kuće i zapalio krevet
Nova 28.02.2022
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Smederevu uhapsili su I. L. (43), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo izazivanje opšte opasnosti. On se sumnjiči da je, nakon svađe sa ukućanima, koji su ga prijavili policiji zbog… »









