Aco Pejović izdominirao u Skoplju: Pevač zapevao pred masom, oborio rekord, a zbog jedne pesme nastao je trans!
Kurir 10.04.2022
![Aco Pejović izdominirao u Skoplju: Pevač zapevao pred masom, oborio rekord, a zbog jedne pesme nastao je trans!](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Spektakularnim koncertom odrzanim u Areni "Boris Trajkoviski" pred više od 12.000 ljudi, Aco Pejović započeo je svoju veliku koncertnu turneju zakazanu za ovo proleće.
Uprkos velikoj potražnji za kartu više, sinoć u pomenutoj hali bukvalno nije imala gde igla da padne, te se pevač može pohvaliti i oborenim rekordu kada je reč o posvećenosti ove hale. Pejovićeva publika horski je pevala sve pesme, a kada je na red stigao apsolutno hit godine, pesma "Ponoć" koju je popularni pevač otpevao za potrebe filma "Toma", svi su vec bili u transu. Mnogo vremena posto je koncert završen prostor oko popularne Arene u Skoplju nije bio prazan,