Basketašice osvojile bronzu: Ekipa gimnazije "Patrijarh Pavle" osvojila treće mesto na Svetskoj gimnazijadi
Večernje novosti 20.05.2022 | A. Z. K.
![Basketašice osvojile bronzu: Ekipa gimnazije "Patrijarh Pavle" osvojila treće mesto na Svetskoj gimnazijadi](https://nstatic.net/img/logo/s/vecernje-novosti.png)
BASKETAŠICE gimnazije "Patrijarh Pavle" danas su odigrale utakmicu za treće mesto protiv Estonije na Svetskoj gimnazijadi koja se održava u Normandiji. One su uspele da se okite medaljom.
Privatna arhiva Jovana Spasovski, Teodora Jeremić, Maša Buzić i Ana Milanović prethodnih dana beležile su pobede na svom putu ka odličju. Devojke su tokom boravka u Francuskoj imale snažnu podršku svojih drugara i direktora gimnazije Jasmina Nikolovskog. Kako je juče rekao za "Novosti" Nikolovski ove mlade dame krase mnoge vrline, osim što su dobri đaci i sportisti, one su i dobri ljudi.