Победа Партизана над Звездом у трећој утакмици финала: Меч обележио прекид, повлачење судија и играча, пражњење дела трибине

Недељник 01.06.2022  |  Недељник.рс
Победа Партизана над Звездом у трећој утакмици финала: Меч обележио прекид, повлачење судија и играча, пражњење дела…

(БЕТАПХОТО/АБА лига/Партизан НИС/Драгана Стјепановиц) Кошаркаши Партизана победили су екипу Црвене звезде резултатом 70:67, у мечу који је обележио прекид минут пре краја утакмице, при резултату 68-65, након што су судије напустиле терен због тога убацивања предмета на терен.

Двадесет минута касније су и играчи оба тима такође напустили терен у хали “Александар Николић”, а утакмица се након више од пола сата прекида наставила након што је испражњен део трибина испод коша на који је у другом полувремену нападала Звезда. Такође, утакмица је и раније у току утакмице у више наврата прекидана због убацивања предмета на терен, а навијачима црно-белих обратио се и тренер Партизана Жељко Обрадовић са молбом да не убацују предмете на паркет.