Устаничка опет под опсадом због беливуковог клана Припадници Жандармерије под пуном опремом испред Специјалног суда (фото, видео)
Ало 06.07.2022

Припадници криминалне групе Вељка Беликвука и Марка Миљковића, који се налазе у притвору у Централном затвору у Бачванској, спроведени су у пратњи полиције у зграду Специјакног суда. На суђење су дошли и његови адвокати Гордана и Владимир Петровић.
Саобраћај у том делу Устаничке био је привремено обустављен док су полицијске марице и џипови пролазили уз звуке сирена. Иначе, испред зграде у Устаничкој, на самом улазу, постављена су двојица пропадника Жандармерије "под пуном опремом", са шлемовима и оружјем. На оптуженичку клупу данас неће сести затворски стражар Жељко Коџић, који је склопио споразум с тужилаштвом и признао кривицу за незаконито држање оружја, на основу ког би требало да буде осуђен на