Neverovatan meč na Nou kampu! Levandovski i golman Ter Štegen spasli barsu protiv Intera, het-trik Salaha za 6 minuta (video)

Kurir 12.10.2022

Kakav meč, kakva drama na "Kamp Nou" stadionu i kakav spektakularan remi Barselone i Intera (3:3).

Vodila je Barsa, Inter je okrenuo, vodio 2:1, pa 3:2 u 89. minutu, da bi Robert Levandovski sa dva gola sačuvao nadu Barseloni da bi uz kiks Italijana mogao da ostane u Ligi šampiona. Neverovatan meč, mitsko drugo poluvreme gde je ipak Inter u poslednja tri minuta prokockao dve velike prilike za trijumf. Barselona je na "Kamp Nou" dobila prvi deo meča, mada je Inter imao dve velike prilike da ih prvi iznenadi. Katalonci su podigli ritam igre u drugom delu prvog

Zdjelar: Momci, pokažite zube