Crvena Zvezda preživela novi SAD: Odličnih 20 minuta u drugom poluvremenu dovoljno za pobedu nad Vojvodinom! (video)

Hot sport 20.10.2022  |  Andrej Žepačkić

Sjajno drugo poluvremene Beograđana! Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Vojvodinu na teškom gostovanju u Novom Sadu rezultatom 0:2 u okviru odloženog petog kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

Prvo poluvreme prošlo je u velikoj borbi, koja je donela samo jednu pravu priliku. Crvena zvezda je bila za nijansu bolji tim, ako ništa, barem zbog velike prilike koju je imao Katai. Ipak, prvi su zapretili gosti. U šestom minutu Nemanja Nikolić je primio loptu u šesnaestercu gostiju, šutirao, ali je izblokiran od strane Aleksandra Dragovića. Samo dva minuta kasnije, Zvezda je uzvratila. Primio je loptu Aleksandar Katai, šutirao sa nekih 20 metara, međutim, lopta