Partizan stavio zvezdu pod pritisak: Crno-beli prišli na -2! Vujačić i Popović heroji teško zarađene pobede protiv Napretka

Kurir 20.10.2022
Partizan stavio zvezdu pod pritisak: Crno-beli prišli na -2! Vujačić i Popović heroji teško zarađene pobede protiv…

Fudbaleri Partizana pobedili su ekipu Napretka u zaostaloj utakmici 5. kola Super lige rezultatom 1:0.

Pobedu Partizanu je doneo Igor Vujačić, defanzivac crno-belih koji je u 31. minutu postigao jedini gol na meču. Crno-beli su u potpunosti kontrolisali situaciju na terenu do tog momenta. Golman Petrić je obavio odličan posao, zaustavio je nekoliko puta Meniga, Rikarda, ali i ostale fudbalere Partizana, a nakon vodećeg gola, Napredak je pokazao da može da bude i te kako opasan. U završnici prvog poluvremena Kruševljani su stvorili dve dobre prilike, a Aleksandar