Fiorentina se žali posle utakmice sa interom: Džeko mučki s leđa faulirao Milenkovića, sudija suspendovan! (video)

Kurir 23.10.2022

Utakmica između Fiorentine i Intera (3:4) podigla je mnogo prašine u italijanskoj javnosti.

Inter je u neverovatnoj završnici u petom minutu zaustavnog vremena slavio golom Henrika Mktarjana. Prethodno je Luka Jović u 90. minutu doneo Fiorentini izjednačenje. Domaći grme na sudiju Paola Valerija jer pre odlučujućeg gola nije dosudio očigledan prekršaj Edina Džeka nad Nikolom Milenkovićem. Tira anche la maglia Dzeko sull’azione del 4-3, ma di cosa parliamo pic.twitter.com/D0xfOaMSJu — Salva (@saIva___) October 22, 2022 Po završetku meča usledilo je veliko