Šou kod gola juventusa - italijan na srpskom zvao kostića: Vikao "brate", pa mu rekao šta tačno da uradi! (video)

Mondo 09.11.2022  |  Nikola Lalović

Filip Kostić je očigledno za kratko vreme uspostavio sjajan odnos sa Leonardom Bonućijem, što se jasno videlo u meču sa Interom.

Filip Kostić je očigledno za kratko vreme uspostavio sjajan odnos sa Leonardom Bonućijem, što se jasno videlo u meču sa Interom. Juventus je u "Derbiju Italije" savladao Inter sa 2:0, a igrač utakmice sa dve asistencije bio je srpski reprezentativac Filip Kostić! U 52. minutu sjajni Kragujevčanin je asistirao Rabiou pošto je istrčao gotovo celu dužinu terena i povukao sjajnu kontru, a onda je deset minuta kasnije ponovo namestio gol. Izveo je korner, poslao loptu