Nastavlja se prokletstvo roberta levandovskog Očoa heroj Meksika, Saudijska Arabija prva u grupi

Alo 22.11.2022

Fudbaleri Meksika i Poljske odigrali su nerešeno - 0:0, u utakmici prvog kola grupe C na Svetskom prvenstvu.

Tako je posle prvog kola Saudijska Arabija prva u grupi, pošto je priredila senzaciju i pobedila Argentinu sa 2:1. Tragičar utakmice je Robert Levandovski kome je Giljerme Očoa odbranio penal u 58. minutu. AP Photo/Martin Meissner Kako se i očekivalo, bila je ovo veoma tvrda utakmica sa malim brojem prilika. U prvom poluvremenu bolji su bili fudbaleri Meksika, dok Poljaci nisu stvorili nijednu pravu šansu, a Levandovski je bio neprimetan. Nastavak susreta doneo nam