Šta, šta je problem? Pa očigledno je... Mitrović se "brecnuo", pa govorio o Piksiju: Ne bojim se!

Mondo 03.12.2022  |  Milutin Vujičić

Najbolji strelac u istoriji reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović dao je punu podršku selektoru Draganu Stojkoviću. /od reportera MONDA Milutina Vujičića iz Katara/

Najbolji strelac u istoriji reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović dao je punu podršku selektoru Draganu Stojkoviću. /od reportera MONDA Milutina Vujičića iz Katara/ Aleksandar Mitrović je i drugo Svetsko prvenstvo zaredom postigao gol protiv Švajcarske, ali nije osetio slast pobede. Pre četiri godine u Rusiji bolelo je kada smo izgubili u 90. minutu golom za 2:1, dok smo u Kataru "imali" taj rezultat, ali nismo mogli da ga zadržimo ni do poluvremena i zato je