Milojević posle Ludogoreca: Boli 0:3 na poluvremenu, a moglo je da bude i ubedljivije... To nam otvara oči!

Kurir 25.01.2023

Fudbaleri Crvene zvezde su na petoj pripremnoj utakmici poraženi od Ludogoreca rezultatom 2:3.

Šef stručnog štaba crveno-belih Miloš Milojević je naglasio da su porazi nekad dobri kako bi se realno sagledala celokupna slika rada crveno-belih. - Kao što ste videli, dobro je što nismo odustajali. Sa druge strane odnos, zalaganje i neke distance, to što smo radili do sada, nismo mogli da ispoštujemo iz određenih razloga u prvom poluvremenu, ne bih o detaljima. Svakako da 0:3 za 45 minuta boli i da je moglo biti i ubedljivije, treba biti realan. Ako hoćemo