Amerika bruji o potezu Srbina! Nikola Jokić oteo tablu treneru: Denver dobio još jednog stratega (video)

Večernje novosti 04.03.2023  |  Novosti online

DENVER je prethodne noći stigao do još jedne pobede, a Nikola Jokić do novog tripl-dabl učinka. Pred timom za koju nastupa srpski MVP "oružje je položila" ekipa Memfisa, ali ono što je najviše odjeknulo nakon same utakmice bili su detalji sa klupe Nagetsa.

Foto: Printskrin Denver je ovom pobedom nad drugoplasiranom ekipom učvrstio lidersku poziciju na Zapadu NBA lige sa 45 trijumfa i 19 poraza, a meč je rešen u poslednjem kvartalu, u kom je ekipa iz Kolorada dominirala. Dugo su ljubitelji košarke gledali rezultatsku "klackalicu", Denver je imao minimalnu prednost 28:27, nakon prve deonice da bi Memfis poluvreme završio sa plusom od osam poena 58:50. Nagetsi su odgovorili u trećoj četvrtini pa je nakon 30 minuta igre