Ударио Леброна, па опсовао - марш, мајку ти је**м! Никола потпуно изгубио живце, судије га одмах искључиле!

Мондо 26.03.2023  |  Младен Шолак

Никола Вучевић искључен је пре полувремена због бурне реакције након прекршаја на Леброну Џејмсу

Никола Вучевић искључен је пре полувремена због бурне реакције након прекршаја на Леброну Џејмсу Црногорски кошаркаш Никола Вучевић искључен је са утакмице Лос Анђелес Лејкерс - Чикаго Булс након прекршаја на Леброну Џејмсу у другој четвртини. У том тренутку његови булси су водили 61:47 и контролисали резултат, а Леброн је крај Николе ушао у рекет и добио ударац. Да ли је тај ударац био толико јак као што је Џејмс представио и да ли се Вучевић са правом