Ovo niste primetili u TV prenosu! Piksi pobesneo, čupao kosu, pa opsovao - sve zbog jednog kiksa Srbije! (video)

Mondo 28.03.2023  |  Milutin Vujičić

Dugo se Dragan Stojković nije iznervirao zbog poteza nekog svog fudbalera kao što je to bio slučaj sa Andrijom Živkovićem, nekoliko minuta pre gola Dušana Vlahovića.

Dugo se Dragan Stojković nije iznervirao zbog poteza nekog svog fudbalera kao što je to bio slučaj sa Andrijom Živkovićem, nekoliko minuta pre gola Dušana Vlahovića. Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je Crnu Goru 2:0 (0:0), ali daleko od toga da je blistala u Podgorici. Mučili su se "orlovi", posebno u prvom poluvremenu da dođu do šansi protiv dobro postavljene odbrane domaćina, da bi nas konačno Dušan Vlahović obradovao u 78. minutu. Pokazao je klasu i