DEVOJKE METALCA 2015 OSVOJILE SVILAJNAC, NA REDU DERBI PROTIV PRIJEPOLJA

Valjevska posla 02.05.2023

Rukometašice Metalca 2015 su nastavile svoj pobedonosni niz osvojivši bodove u Svilajncu protiv Radničkog 26-19 (10-4) u 19. kolu Prve lige Zapad i sada očekuju ključne duele protiv Prijepolja i Loznice grada čiji ishod će odrediti njihov plasman u ovom prvenstvu.

Inače, Valjevke su trijumfalno prošle kroz Svilajnac potvrdivši svoj kvalitet protiv ne baš lakog protivnika. Radnički je negde do sredine prvog poluvremena vodio, uglavnom sa golom prednosti (3-4, 11. minut) da bi u završnici ovog dela utakmice proradile Mosurovićeva, Pavlovićeva, Despotovićeva uz asistenciju Nore Damnjanović za seriju od 7-0, preokret i odlazak na odmor sa prtljagom od šest golova prednosti. Kvartetu pomenutih dama se na startu drugog poluvremena