Mančester siti je drugi finalista LŠ! Real ostao "bez krune" na Etihadu - Španci poniženi u spekaklu koji će se pamtiti! Video

Kurir 17.05.2023
Mančester siti je drugi finalista LŠ! Real ostao "bez krune" na Etihadu - Španci poniženi u spekaklu koji će se pamtiti…

Večeras smo dobili i drugog finalistu Lige šampiona! Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na svom stadionu Real Madrid rezultatom 4:0, pa će se u borbi za "ušati" trofej boriti protiv Intera.

Podsetimo, fudbaleri Mančester sitija i madridskog Reala u prvom meču odigrali su nerešeno - 1:1! Građani su maksimalno ofanzivno ušli u današnju utakmicu, i od prvog minuta pitali su se za sve što se događalo na terenu, dok je španski velikan izgledao poput neke amaterske ekipe, koja ni sama ne zna gde se našla. Ređali su domaćini šanse, a do vođstva su stigli u 22. minutu. Posle sjajne akcije fudbalera Mančestera, De Brujne je perfektnom asistencijom pronašao