(Video) Potop: Kragujevac pod vodom. Evo kako izgleda reka Lepenica. Deo ulica neprohodan.
U centar 15.06.2023
![(Video) Potop: Kragujevac pod vodom. Evo kako izgleda reka Lepenica. Deo ulica neprohodan.](https://nstatic.net/img/logo/s/u-centar.png)
Usled obilnih pljuskova na široj teritoriji grada Kragujevca došlo je do velikih infrastrukturnih i komunalnih problema.
Veliki broj ulica u centru grada kao i u prigradskim naseljima nalazi se pod vodom. Prema rečima građana ulicama teku prave reke. Ove obilne padavine pružaju otpor automobilima i kretanje u saobraćaju je otežano. Na više lokacija došlo je i do manjih saobraćajnih udesa. Udes kod Tehničke škole doveo je do usporavanja saobraćaja u ovom delu grada. Kanalizacioni odvodi su prepuni a na nekoliko lokacija formirali su se ,,gejziri“. Veliki broj čitalaca naglašava kako