"Uvek si protiv mene..." Sudija mu poništio gol, Ronaldo ga brutalno izvređao (video)

Alo 30.08.2023

Ni kad postgine dva gola Kristijano Ronaldo nije zadovoljan. Al Nasr Kristijana Ronalda deklasirao je Al Šabab u prvenstvu Saudijske Arabije (4:0), a Portugalac je bio u centru pažnje

Kristijano Ronaldo je najpre u 13. minutu doveo Al Nasr u vođstvo, šest minuta kasnije je postigao novi gol, ali ga je VAR poništio zbog prekršaja, a onda je u 38. minutu još jedanput zatresao mrežu za 2:0. Mane i Ganan bili su preostali strelci. I zbog poništenog gola u 19. minutu Ronaldo je urlao na sudiju. Već viđene scene s terena Saudijske Arabije ponovile su se i sinoć. Kao i kod svakog gola, Kristijano Ronaldo je i ovaj proslavio zaletom ka korner zastaviti,