Kampaco se vratio u pionir i pokazao košarkašku kliniku: Neverovatan učinak Argentinca u prvoj četvrtini

Kurir 28.11.2023

Košarkaši Reala u zaostaloj utakmici 6. kola Evrolige gostuju Makabiju u Beogradu.

Bila je to prilika da Fakundo Kampaco ponovo zaigra u "Pioniru" po odlasku iz Crvene zvezde. I nije mu trebalo puno da pokaže sav svoj kvalitet. Kampaco je za devet i po minuta u prvoj četvrtini upisao osam poena i čak šest asistencija! Real je u prvoj četvrtini ubacio čak 36 poena i stekao 15 poena prednosti protiv izraelskog tima, koji iz poznatih razloga svoje domaće utakmice igra u Beogradu. Kurir sport Bonus video: 00:19 Kampaco stigao na utakmicu Pratite